درباره نیهال

داستان ما به سالها قبل بازمیگردد ، یعنی قبل از سال 1985 . مسیر طلایی زندگی پدرمان در همان سالها آغاز شد. زمانی که پدر عزیزمان با زنبور عسل آشنا شد و خیلی زود به این حشره شگفت انگیز علاقه مند شد. پدرمان با تعداد کمی کندو شروع به کار کرد و خیلی زود توانست عسلی بسیار خوش طعم و معطر تولید کند. هرچند در ابتدا محصول تولیدی زنبورستان کهیلا بسیار اندک بود ولی آنچنان با کیفیت بود که خیلی زود مشتریان زیادی پیدا کرد.

ما در آن سالها کم سن و سال بودیم و زندگیمان با این هدیه الهی به انسان، گره خورده بود. میتوانم بگویم عسل بیشترین سهم را در تغذیه هر روزمان داشت. صبح ها که از خواب بیدار میشدیم تنها چیزی که لذت شروع یک روز پر انرژی را به ما میچشاند ، خوردن یک صبحانه کامل از شیر و عسلهای معطر پدرمان بود. این صبحانه کامل، توان و انرژی ما را تا عصر تضمین میکرد. در وعده شام هم نان تازه و عسل میتوانست یک خواب آرام را برایمان فراهم کند. همین مصرف عسل در دو وعده ما را از هم سن و سالهایمان قوی تر و پر انرژی تر و سالم تر کرده بود.

زمان گذشت و ما بزرگ شدیم و باید برای توسعه زنبورستان کهیلا اقدام میکردیم.

اینجا بود که برآن شدیم شرکت خانوادگی کهیلا را تاسیس کنیم تا نسل کهیلا همیشه صاحب عسلهایی دارویی ، شفابخش و خالص باشند و این میراث بسیار گرانبها همیشه برایشان باقی بماند.

سالهاست که ما شهدهای بی نظیری در رنگهای متنوع با عطرهایی مسحورکننده که ضامن سلامتی هستند تولید میکنیم و هرکسی تا به حال از محصولات ما استفاده کرده دیگر نتوانسته از آن صرف نظرکند.

عسل شهدی اعجاب انگیز است که جوانی ، شادابی ، سلامتی و انرژی مورد نیاز انسان را تامین میکند. این شهد بهشتی از شگفت ترین و برترین محصولاتیست که طبیعت به ما هدیه میدهد و ما در زنبورستان کهیلا مفتخریم که با کیفیت ترین عسلها را در دنیا تولید میکنیم.

محصولات کهیلا متعدد بوده و شما میتوانید لیست کامل آنها را در سایت ما مشاهده نمایید.

تاریخچه نیهال

کهیلا در سال 1985 بر پایه کیفیت و اصالت شروع یه کار کرد.

1985
تاسیس
2000
مشتری رضایتمند
20
محصول
2
شعبه
100
کیفیت
25
گواهینامه
پخش ویدیو

حقایقی ازعسل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

پخش ویدیو

درباره برند نیهال بیشتر بدانید!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است